Acil Ses ve Genel Ses Sistemleri

Resim

Acil anons sistemlerinde, işyerlerinden çok katlı bina, alışveriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını konusunda hizmet vermekteyiz.  Çözüm ortaklarımızın yıllara dayanan tecrübelerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Kurulan sistemler, yangın alarm gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmektedir. Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır.

Genel seslendirme ve acil anons sistemleri, büyük kitlelere acil durum anonslarının yapılması, çok sayıda kişiye önceden kaydedilmiş mesajların iletilmesi ve çevre müzik yayını gibi faydalarıyla dikkat çekmektedir. Gelişmiş sistemlerin çok geniş kullanım alanları vardır: Tren istasyonları, ofis binaları, alışveriş merkezleri, tiyatro ve sinemalar, üniversite kampüsleri, Camiler vs…

Hizmet Çeşitlerimiz;

-     Genel Seslendirme Sistemleri

-     Acil Anons Seslendirme Sistemleri

-     MüzikYayın Sistemleri

-     Cami Seslendirme Sistemleri

-     Konferans Ses Sistemleri

-     Sahne Seslendirme Sistemleri

-     Sahne Işık Sistemleri

-     Sahne/Salon Akustik Kurguları

-     AutoCad Seslendirme Projeleri ve Keşif

 

 

X