Danışmanlık ve Projelendirme

MEDSAN MÜHENDİSLİK Teknoloji olarak, bu zamana kadar edindiğimiz tecrübelere dayanarak, sektörümüzde faaliyet gösteren bir çok firmanın ehliyetsiz bir şekilde iş yapması ve son kullanıcılarında bilgilendirilmemesi sebebiyle, hem sektör hemde son kullanıcı tarafında TEKNOLOJİ ÇÖPLÜĞÜ ne sebep olan bir çok olumsuz ürün/çözümler türemiştir. 

Danışmanlık :

Firmamımız bu teknoloji çöplüğünün önüne geçmek adına; Son kullanıcıları bilinçlendirmek adına, danışmanlık noktasında hizmet vermektedir. Böylelikle sağlıklı ve verim getirecek sistemlerin kurulmasında tüketicinin zaman maaliyetinden, ürün maliyetinden sistem maliyetinden, verimliliğinden, bakım ve garanti koşullarından ekstra kar etmesi sağlanmaktadır. Ülkemizde küçük ve orta ölçekli bir çok firma teknolojik yatırımlarından ortalama 50-100 Bin TL olarak zarar etmekdir. 

Danışmanlık Sahamız hakkında sizlere ücretsiz bilgi veriyoruz. Gelin sizlerde zamanınızı kara dönüştürün.

Projelendirme ve Keşif:

Firmamız hali hazırda yeni yapacağınız uygulamalarda veya mevcut uygulamalarınızın değişiminde sizlere keşif ve proje hizmeti vermektedir. Tasarladığımız dijital projeler ve keşifler ile sağlıklı, zamandan tasarruf, bütçenizden tasarrfuf ettirerek her manada karlılığınızı gözetiyoruz. Ücretsiz keşif ve bilgilendirme için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bakım Anlaşmaları:

İster yeni kurulum, İsteresniz mevcut sistemlerinizin analizini yaparak sizlere bakım anlaşması üzerine hizmet vermekteyiz. Sistemlerinizin fizibilitesine göre bakımlarınızı zamanında yaptırdığınızda uzun ömürlü bir çalışma verimliliği alarak zamanınızı ve maddi değerlerinizi çöpe atmamış olursunuz. Firmamızın uygulama ağında bulunanan tüm hizmetlerden bakım anlaşması kapsamında yararlanabilirsiniz.

Resim
X