IPCCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

Resim

CCTV en geniş bilinen şekliyle Konut, Banka, fabrika,mağaza, hastane, kamu kurumlarında güvenlik açıklarının veya denetlemeişlemlerinin görüntüleme halidir. Uygulama alanına bir sınırlama getirmek herzaman için doğru değildir. Uygulama alanlarımız ayrıca aşağıda belirtilmiştir.  

Firmamız gelen talepler doğrultusunda uygulama bölgesinde ücretsiz keşif yapmaktadır. Bu keşif alelade bir şekilde olmayıp, teknik yeterliliğe sahip proje yöneticilerimizin taleplerinizi alması, sahayı incelemesi ve sizlerinilerleyen dönem içerisindeki oluşabilecek taleplerinizi de öngörerek incelemelerini yapmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda sizlere bir rapor şifaen veya doküman olarak sunulur. Teknik anlamda olumlu ve olumsuz yönleri yetkililere bildirilir.

Güncel talepler doğrultusunda sizlere uzun süreli çalışma olanağı sağlayacak ürünler, güçlü geniş altyapı uygulaması ve mali avantajınız göz önünde bulundurularak projeleriniz tekliflendirilir… Proje onayı alınan her iş için, işletmenizin veya meskenlerinizin rahatsızlık duymaması için karşılıklı görüşmelerle çalışma sahasıorganizasyonu yapılmaktadır. Akabinde ise belirlenen proje kapsamında sistem kurulumu kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

İş sonunda ise, yetkili ekibinize sistemin çalışması ve eğitimleri vermek suretiyle hizmetimiz tamamlanmaktadır. Tüm uygulamalarımız fiili 2 yıl garantimiz kapsamındadır. 2 Yılın ardından sistemlerimiz bakım anlaşmaları ile kontrolleri sağlanmaktadır.

Hizmet Çeşitlerimiz;

-     IP Kamera uygulamaları kurulum ve devreye alma

-     Analog Kamera uygulamaları kurulum ve devreye alma

-     Mevcut Kamera Sistemleri Genişleme ve Entegrasyonu

-     Sistem Bakım, Onarım ve Arıza hizmetleri

-     Online7/24 Teknik Destek

-     CCTV Keşif ve Projelendirme

-     CCTV Sistem Eğitimleri

 

X