Sistem Odası Kurulum ve Modernizasyon

Yeni Kurulum : 

Sistem odası yapılandırması yapılırken sistemin topolojisi network alt yapı özellikleri kaç kullanıcı barındıracak ayrıca ortamın ısı,nem yer seçimi soğutma ve felaket önleme prosedürlerini dikkat incelenmesi ve fizibilitesi ön plana çıkartılarak yapılmalıdır. Sistem odası yapılandırması yapılırken sistemin topolojisi network alt yapı özellikleri kaç kullanıcı barındıracak ayrıca ortamın ısı,nem yer seçimi soğutma ve felaket önleme prosedürlerini dikkat incelenmesi ve fizibilitesi ön plana çıkartılarak yapılmalıdır.

Sistem odası oluştururken ortamı nasıl kontrol edileceği örneğin ısı ,nem ,su gibi kavramların nasıl ölçüleceği felakte anında sistem odası kontrol  uyarı olarak nasıl davranacağı önceden belirlenmesi gereken prosedürleri başında gelmektedir.herhangi bir yangın anında fm200 cihazların olması tedbirlerin başında gelmektedir.Herhangi bir su baskınına karşı yükseltilmiş bir platform yapısının kurulması sistem odası alt yapısı açısından oldukça önemli bir durum olarak niteleyebiliriz.

Mevcut Sistem Odası Modernizasyonu : 

Küçük ve Orta Ölçekli tüm işletmelerin bünyesinde öyle yada böyle bir sistem odası dizayn edilmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte cihazlarda sistemlerde gelişim göstermiştir. Eski sistemlerin değişimi veya mevcut alanda çalışmanın yetersiz hale geldiği işletmelerde, mevcut sistem odasında istenen modernizasyonlar yetkin personlemizce yapılarak verimli bir alt yapı sunmaktayız. Sistem odasnızda bulunan tüm bileşenler ( Data Network, Yangın Sisstemi, Ses Sistemleri, Kamera Sistemleri vb... ) kusursuz çalışmayı sağlayacak şekilde dizayn edilir ve sorunsuz, garantili çalışılırlığı taahhüt edilmektedir.

Hizmet Çeşitlerimiz;

-     Yeni Sistem Odası Kurulumu

-     Sistem Odası Bakım Hizmetleri

-     Mevcut Sistem Odası Revizyon ve Taşınması

-     Mevcut Kabinetlerin Düzenlenmesi

-     Mevcut Sistemlerin iyileştirmesi

-     Kurulum ve Devreye Alma Hizmeti

-     Eğitim ve Bakım Hizmeti

-     Sistem Projelendirme ve Keşif

Resim
X